úterý, dubna 04, 2006

Kluci z Brna na turnaj do Pardubic jedou

Ahoj. V měsíci květnu bychom sehráli o víkendu malý turnaj v Pardubicích proti goistům z Brna. Účast našich goistů je velmi vítaná - ideální by bylo složení - Peta, Vláďa, Luboš - Tukan z Prahy - já - Martinovi, Medvědovi napíšu sms. Ostatní členové našeho klubu jsou také vítaní - Drahomíra (většinou odjíždí na víkend dom), kluci z kolejí, Jirka z Kolodějek, Honza. Budu rád, když přijdou i menší z kroužku. A proti nám pět kluků brněnských. Prosím Vás tedy, kdo byste mohl přijít, napište do komentářů termín, kdyby se vám to nejvíce hodilo.

V úvahu jsou tyto víkendy:
  1. 6-7. květen
  2. 13-14 května
  3. 27-28 května
  4. 3-4 červen
Zanechte prosím všichni komentář k tomuto článku a napište, který termín byste zvolili, kdy můžete a kdy vysloveně nemůžete. A prosím, co nejdříve, abych mohl napsat klukům z Brna již pevný termín a abych zarezervoval sál v kavárně Evropa. Díky a těším se.

4 komentáře:

Tukan řekl(a)...

Cafky,
Z vybranych terminu muzu prakticky kdykoliv. Preferoval bych kveten, protoze Cerven uz je trochu daaal :). Takze to snad dame dohromady.
Tukan

Anonymní řekl(a)...

Ahojky
Vyhovují mi první dva termíny v květnu. Vlada

Anonymní řekl(a)...

Ahoj
Prvni termin je prodlouzeny vikend o pondeli a to tu skoro urcite nebudu.
Druhy a treti termin bych snad mel cas.
A ctvrty termin tu v sobotu nebudu.
Lubos

Anonymní řekl(a)...

Ahoj tak u nas to vypada na 4 lidi, Malachai ma zkouskove takze urcite nemuze, doufam ze ostatnim to vyjde.
Darigaaz

5th World Collegiate Weichi(Go) Championship 2018

Ahoj, od 9.7. do 15.7. jsem se společně s Petrem Střelcem a Janem Vráblíkem, oba z Prahy, zúčastnil studentského turnaje v Cambridge, kter...