neděle, května 14, 2006

Sobotní odpoledne, malý turnaj


V sobotu odpoledne v kavárně Evropa jsme sehráli malý turnaj. Vláďa přijel s celou svojí velkou rodinou. Bylo to fajn. Díky jedné z dcer bude celý turnaj fotograficky zdokumentován. :). Další dcera hrála s mamkou partii na 13x13. Po chvilce přijeli Luboš a poté Petr. My čtyři jsme sehráli malý turnaj.

V prvním kole jsem podlehl Vláďovi v partii s 5H. Zajmul mi v obkličovacím souboji velkou skupinu. Petr hrál s Lubošem toto první kolo až nakonec turnaje a podařilo se mu zdolat velká Lubošova moya. Na úplné koncovce prorazil dovnitř a zajmul skupinu.

V druhém kole Petr hrál se mnou a porazil mi v klidné obranné hře s 5H. Luboš s Vláďou hráli vyrovnanou hru. Je potřeba říci, že jsme čas na partii určili 30 absolutních minut. Svoji partii nestihli dohrát do úplného konce a Vláďa vzdal.

V třetím kole Luboš hrál se mnou útočnou hru s 5H. Byla to pěkná bitva, kterou jsem v závěru vzdal. Petr podlehl Vláďovi v tomto kole.

Luboš, Petr, Vláďa měli dva body; já žádný :). Časem doplním fotografie. Pište komentáře.
Mějte se fajn. Ahoj Aleš

Žádné komentáře:

5th World Collegiate Weichi(Go) Championship 2018

Ahoj, od 9.7. do 15.7. jsem se společně s Petrem Střelcem a Janem Vráblíkem, oba z Prahy, zúčastnil studentského turnaje v Cambridge, kter...