sobota, února 14, 2009

Tento týden jsme se sešli ještě dřív, než minule. Když jsem dorazila do čajovny v úterý asi v 16:40, měli Petr Jecha (b) s Ančou (č) s H4 už víceméně dohráno. Bílý už měl jisté velké území, ale ještě zkoušel dál, a taky v koncovce ještě něco získal.
Potom jsem hrála s Petrem Jechou (č) já (b), opět s H2. Tentokrát se mi zadařilo a porazila jsem ho hned napoprvé. Dvakrát jsem útočila na zabití velké skupiny, ale jak už jsem psala dřív, Petr umí velmi dobře ožívat. Takže jsem se hlavně snažila využít situace. Potom jsem hrála s Ančou. Po minulém nezdaru s H9 jsem jí dala H6. Tento den se mi ale nezvykle dařilo a vyhrála jsem. Napodruhé jsem proto dala Anči H7, a už to bylo vyrovnanější, ale tento den jsem vyhrála všechno.
Luboš přišel později, zahrál s Petrem Jechou nejdřív s H6 a potom s H7, a taky se mu dařilo. Ve druhé hře zabil Petrovi velkou skupinu a vyhrál o hodně.
Domů jsme šli docela brzo, a už se těšíme na příští týden.
lenicka

Žádné komentáře:

5th World Collegiate Weichi(Go) Championship 2018

Ahoj, od 9.7. do 15.7. jsem se společně s Petrem Střelcem a Janem Vráblíkem, oba z Prahy, zúčastnil studentského turnaje v Cambridge, kter...