středa, dubna 08, 2009

A je po záplavě

Nějak jsem to minule přechválil, hned jsme činnost výrazně omezili a už jsme se v březnu nesešli.
Na internetu jsme se trochu činili, ale to tu nebudu široce popisovat. Nevím, jestli jsem se už vzpamatoval ze školení, které mi Aleš dával při handicapových hrách. Měl jsem pocit, že už mě ty prohry spíše demoralizovaly, než že by mi ukazovaly cestu ke zlepšení, takže jsem si i od KGS radši minulý týden odpočinul. To na Honzově grafu je vidět stálé zlepšování, i když jak se blíží k hranici 6k, tak tempo růstu slábne. Ale my mu věříme, že to zvládne.
Včera jsme se konečně domluvili s Petou a zajeli do čajovny. Lenička doma simuluje horečnatou práci na diplomce a nechtěla si jít zahrát. Zahráli jsme celkem 4 rychlé hry a až nezvykle se mi dařilo. V prvních 3 hrách se mi podařilo něco velkého zabít, pravda, v první i Peta urval velký kus strany, ale moje zabití bylo větší; v dalších se mi podařilo moje skupinky ponechat při životě, takže Peta vzdával. Čtvrtou hru jsme si vzájemně nic nezabili, jenom jsme oba v koncovce udělali takové trapn0 10-ti bodové chyby, ale moje území bylo o 30 větší. Takže 4 výhry, to jsem nečekal.
Doufám, že příště se sejdeme dříve než za měsíc.
Luboš

Žádné komentáře:

5th World Collegiate Weichi(Go) Championship 2018

Ahoj, od 9.7. do 15.7. jsem se společně s Petrem Střelcem a Janem Vráblíkem, oba z Prahy, zúčastnil studentského turnaje v Cambridge, kter...