sobota, července 22, 2017

Čtvrtek v čajovně

Ve čtvrtek jsme se sešli v čajovně s Lubošem, Petrem, Leošem a Jakubem. Jako první jsme byli na místě já a Leoš, zkoušeli jsme nějaké tsumego a zahráli jsme si rovnou partii, kde si Leoš vytvořil pár slabých skupinek, které ožili jen po krátké lekci tvarů :), ale i tak to bohužel nestačilo na výhru.
Potom přišel Jakub a zahrál si také rovnou partii s Leošem, který hrál příliš opatrně a nechal Jakuba vybudovat velké území, kde se mu bohužel nepodařilo ožít a prohrál. 
Luboš přišel kolem 8h a první partii si zahrál se mnou. Partie to byla dobrá, podařilo se mi odstřihnout pár kamenů ve středu gobanu a vyhrát. Po zpackaném turnaji jsem takovou potřeboval!
Petr přišel v 9h a zahrál si s Jakubem 4 hendikep. Jakubovi se bohužel moc nedařilo a myslím, že tam byl i nějaký big kill. Partii přihlížel i Petrův kamarád, který sice nezná pravidla, ale Petr mu poskytl odborný komentář. Mezitím Luboš vyhrál 6 hendikep s Leošem a najednou bylo už po zavíračce, a tak jsme vše poklidili a odebrali se domů. 

Příští týden se sejdeme ve čtvrtek 27.7. od 17:00

Žádné komentáře:

5th World Collegiate Weichi(Go) Championship 2018

Ahoj, od 9.7. do 15.7. jsem se společně s Petrem Střelcem a Janem Vráblíkem, oba z Prahy, zúčastnil studentského turnaje v Cambridge, kter...